Yeni yatırımlarımızla artık turizm sektöründe bizde varız.

Tarih : 7.7.2020 Okunma Sayısı : 1919

IDS olarak, 2000 yılında beri internet ve bilişim teknolojilerinde faaliyet gösteren işletmemiz ile bu yönde elde ettiğimiz bilgi ve birikimlerimizi turizm alanında da hizmet vermek için gerekli çalışmalara başladık.

Türkiye'nin en önemli turizm bölgesinde, birçok önemli medeniyete ev sahipliği yapan geniş bir tarihi geçmişi, mavi bayraklı muazzam plajlarıyla ünlü, dünyanın en büyük kumsallarından olan Patara Plajı’na ve Kaputaj plajınada ev sahipliği yapmakta olan özellikle İngiliz turistlerin en çok ilgi gösterdiği Türk turizminin önemli durakları arasında yer alan Antalya Kaş Kalkan bölgesinde 2021 sezonunda hizmet vermeye başlayacak bölgenin doğal dokusuna uygun, eşsiz manzara ve yüksek konfora sahip, farklı iç tasarım  konseptlerinde Süper Lüks Akıllı Villa projelerimizle seçkin yerli ve yabancı turist misafirlerimize kısa ve uzun dönem villa kiralama hizmeti sunacağız.


Süper Lüks ve Akıllık Villa

Bu kapsamda gerekli Ar-Ge çalışmalarımız tamamlanmış, söz konusu yatırım gereksinimi olan arazi temini, plan ve proje çalışmalarımız tamamlanmış olup gerekli ruhsat başvurularımızda yapılmıştır.

Şirketimiz ülkemizde turizm sektörüne yapacağı yatırımlarla hem ekonomimize katkı sağlayacak hem de yüksek gelir sahibi ve yüksek harcama potansiyeline sahip seçkin misafirlerimize ülkemizde rahat ve konforlu bir tatil geçirebilecekleri önemli ve vazgeçilmez bir adres olacaktır.

Faaliyet gösterdiği sektörlerde itibarı ve güvenilirliği ile tanınan IDS’ in bu yatırımı ilede Türkiye'nin tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerini tüm dünyaya tanıtmak ve Türkiye'nin marka değerini yükseltmeyi kendine misyon edinmiştir.

Bu çercevede ilerleyen dönemdede turizm yatırımları yapmaya devam edeceğiz. 
Saygılarımızla,

Süper Lüks ve Akıllık Villa

Süper Lüks ve Akıllık Villa

Süper Lüks ve Akıllık VillaYeni yatırımlarımızla artık turizm sektöründe bizde varız.