Mobil Uygulama

İnternet kullanımı giderek mobil alana yönelmekte, müşterilerinizin ilgisini çekebilmek ve markanızın imajını güçlendirebilmek için...

Markanızın ya da firmanızın iPhone, Android, Windows Phone, Blackberry gibi platformlardaki varlığını sağlamak için profesyonel mobil uygulama geliştirme çözümleri sunuyoruz. Ürünlerinizi tanıtmak, kişiye özel kampanya ve fırsatlar sunmak veya müşteri tabanınızı geliştirerek karlılığınızı artırmak için ajansımızdan mobil uygulama geliştirme hizmeti alabilirsiniz.
 
Mobil teknoloji kullanımı, günümüzde baş döndürücü bir hızla artmaktadır. iPhone, Android ve Windows Phone başta olmak üzere tüm mobil platformlar, mobil web siteleri yerine uygulamalar ile çalışmaktadır. Müşteri tabanlarına ve potansiyel yeni müşterilere ulaşmak isteyen markalar, işlerini mobil uygulamalar ile destekleyerek hem daha güçlü bir tanıtım yapmakta, hem de kurumsal iletişimlerini güçlendirmektedirler.
 
Mobil internet sitelerinden farklı olarak, mobil uygulama geliştirmek, özel uzmanlık gerektirmektedir. Pazarda bulunan cihazlar arasında işletim sistemi farklılıkları olsa da, yapılan son araştırmalar tüm mobil işletim sistemleri için son iki yıl içerisinde %100’ün üzerinde bir büyümeyi göstermektedir.
 
Mobil cihazlar için ilgili işletim sisteminde (Android, IOS, Symbian, RIM vb... ) tasarlanmış ve mobil cihazın donanım özelliklerini kullanabilen yazılımlara mobil uygulama ( mobil aplikasyon ) denilmektedir.
 
Mobil uygulamalar genellikle, mobil cihazların donanım özelliklerini kullanırlar. Bu yönüyle mobil web siteleri ve resposnive sitelerden ayrılırlar. Hızlı kullanım ve push mesaj özellikleri ile de, önemli avantajları arasında yer almaktadır.
 
IDS iPhone, Android, Windows Phone, Blackberry ortamlarında çalışacak mobil uygulamalar geliştirmektedir.