ADSL´i Taşımak Bedava Olacak!

Tarih : 24.1.2013 Okunma Sayısı : 10192
ADSL'i Taşımak Bedava Olacak!Sahip olduğu ADSL hattını bir başka internet servis sağlayıcısına aktarmak isteyenler, bir süreliğine bedel ödemeyecek. İşte yeni alınan kararın detayları ve bilinmesi gerekenler.
 
Kullanıcıların makul bir ücret karşılığında elektronik haberleşme altyapı ve hizmetlerinden yararlanmasının sağlanması, serbest ve etkin rekabet ortamının korunması için Türk Telekom tarafından Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurulu'na gönderilen "DSL Nakil Ücreti Kampanyası" teklifi kabul edildi.
 
Değişikliğe göre Türk Telekom tarafından sağlanan altyapıyı kullanan ADSL/VDSL kapsamındaki aboneler için internet servis sağlayıcılardan 30 Haziran 2013 tarihine kadar nakil ücreti alınmayacak.
 
Haziran 2013'e kadar
Buna göre TTNET, TurkNet, Biri gibi şirketlere abone olan DSL kullanıcıları, bir diğer şirkete geçiş yapabilecekler. Daha önceden bir kereliğine de olsa ödenen yaklaşık 30 TL, 30 Haziran 2013'e kadar ödenmeyecek.
 
Bu fırsattan yararlanmak isterken seçeceğiniz internet servis sağlayıcısının katma değerli hizmetlerini çok iyi incelemenizi öneriyoruz. 


ADSL´i Taşımak Bedava Olacak!