Snapchat de artık reklam göstermeye başladı.

Tarih : 23.10.2014 Okunma Sayısı : 6624

snapchatSon dönemde hızla yükselerek dünyanın en popüler sosyal medya platformları arasına girmeyi başaran Snapchat, reklam göstermeye başladı.

Kullanıcıların karşı tarafa sadece belirli bür süre için görünen iletiler ve görüntüler göndermesine olanak sağlayan Snapchat uygulaması, son yılların en hızlı yükselen uygulamaları arasında yer alıyor.

Son dönemde hızla yükselerek dünyanın en önemli sosyal medya platformları arasına girmeyi başaran Snapchat, internet devlerinin de dikkatini çekmeyi başardı.

Mobil uygulamayı satın almak için en istekli firma olarak görünen Facebook, 3 milyar dolarlık dev bir teklif yapmış olsa da Snapchat yöneticilerinden olumsuz cevap aldı.

İLK KEZ REKLAM GÖSTERECEK

O günden bu yana hem Facebook hem de diğer firmalar benzer uygulamar geliştirmiş olsa da, Snapchat kendi alanının lideri olmaya devam ediyor. Ancak bu başarıyla da yetinmeyen firma, kullanıcılarına yeni ürünler sunabilmek için daha fazla paraya ihtiyaç duyduğunu açıkladı ve çıkışından beri ilk kez reklamlara yer vereceğini duyurdu.

Kullanıcıların özel mesajlaşmalarında görünmeyecek ve görülmelerinin ardından kaybolacakları belirtilen bu reklamalar, artık bu platformdaki yerini alacak.Snapchat de artık reklam göstermeye başladı.