SEMALT.COM SİTESİ NEDİR? NE İŞE YARAR? WHAT IS SEMALT?

Tarih : 13.12.2014 Okunma Sayısı : 18215

SEMALT.COM SİTESİ NEDİR? NE İŞE YARAR? WHAT IS SEMALT?İnternet sitelerinin ziyaretçi istatistiklerinde sıkça karşılaşılan ve benimde Sektörel Rehber adresimde farkettiğim bu adres SEMALT.COM eminim sizinde dikkatinizi çekmiştir. Peki nedir bu SEMALT ve ne işe yarar.

 
Siz bu makaleyi okuduğunuza göre sitenize giriş yapdığını gördüğünüz  Semalt.com’u merak ettiniz demektir.
 
Semalt sizin ve rakiplerinizin internet üzerinde arama motorlarında kelime bazlı pozisyonları izleme ve anlaşılır analitik iş bilgileri için yeni fırsatlara kapı açan bir profesyonel webmaster analitik araçtır.
 
Web sitenizin, marka ve öncelik ve başarı yöntemlerini belirlemek için rakiplerinizin de derin bir analizini yapmanız gerekir. Bu sistem Rakip sitelerinde sıralamalarını analiz eder ve bunu size mail ile düzenli olarak iletir.
 
Google'da web sitemin sıralaması nedir?
 
Benim en büyük rakipleri kimlerdir?
 
Benim sosyal medya itibarım nedir? gibi soruların cevabını profesyonel olarak veren ve oldukça güzel bir hizmettir.
 
Semalt araç kiti, sitenizin Internet üzerinde kontrolünü sağlar ve başarınızı zirveye taşımak için size yardımcı olabilir.
 
ANAHTAR KELİME SIRALAMASI, MARKA İZLEME, WEBSITE ANALYZER, RAPOR SİSTEMİ gibi gelişmiş ve oldukça kullanışlı toolları bulunmakta.

Eve malesef her başarılı uygulamada olduğu gibi bu hizmetten faydalanmanız için ilk önce Semalt sizin siteye üye olmanızı ve daha sonra devam etmenizi istiyor ve  ilk 5 gün ücretsiz olarak kullanabiliyorsunuz.

Ziyaretçi raporlarınızda görünen Semalt.com üzerinden girişler ise bu sitenin botları tarafından yapılmaktadır.

Detaylı bilgi için http://semalt.com/


SEMALT.COM SİTESİ NEDİR? NE İŞE YARAR? WHAT IS SEMALT?