Trivia Crack Çılgınlığı

Tarih : 24.2.2015 Okunma Sayısı : 7739
Trivia Crack ÇılgınlığıApp Store'da zirveye oturan Trivia Crack uygulaması çok indirilen oyun  rekorunu kırmayı 130 milyondan fazla indirilme ile başardı.

Oyunu yazan firmanın CEO'su Maximo Cavazzani oyun için "Çok kârlı" ifadesini kullanıyor.

Geçtiğimizsenenin başlarında  yayınlanan uygulama tam bir soru fabrikası. Arkadaş çevreni veya rastgele kullanıcılarla karşılıklı oynayabildiğiniz uygulama Facebook'ta da mevcut.

Uygulamaya kendi sorularınızı yükleyebiliyorsunuz. Trivia Crack'e günde 1 milyon soru yüklendiği ancak bir sorunun yayınlanması için en az 100 kullanıcı tarafından onaylanması gerektiğinden dolayı biraz zaman aldığından ya da yanlış cevaplar nedeniyle gündeme ortalama bin 500 soru ancak onay alabiliyor. Bu prosedür kullanıcıların uygulamada en sevmedikleri bölüm.

Birçok  dilde kullanılabilen uygulamanın henüz Türkçe dil seçeneği yok.

Peki Trivia Crack oyunu nasıl oynanıyor?

Birçok farklı kategoriler altında sunulan soruları doğru bir şekilde cevaplamanız gereken oyunda arkadaşlarınızla karşı karşıya geliyorsunuz.
Bilim, Eğlence, Sanat, Spor, Coğrafya ve Tarih kategorileri yer almaktadır. Sorularını cevaplamak istediğiniz kategoriyi seçip soruları cevaplayarak en iyi olmanız gerekiyor. 

Trivia Crack oyununu  iPhone ve iPad cihazınızda oynamak istiyorsanız indirme işlemini gerçekleştirmek için  buraya tıklayarak size uygun platformu seçip oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Trivia Crack Çılgınlığı