Her gün yeni bir Windows 8!

Tarih : 22.2.2012 Okunma Sayısı : 8522

Windows 8Yeni Windows'un beklenen sürümü 9 gün içinde gelecek ama arka planda işler çok hızlı değişiyor!

Gelecek 9 gün içerisinde Microsoft, büyük ihtimalle merakla beklenen Windows 8 Kullanıcı Önizlemesi'ni yayınlamayı planlıyor. Yayınlanmasına bu kadar az bir süre kalmış olmasına rağmen, görünen o ki Microsoft tüketici önizleme sürümü için testler yapmaya ve hataları gidermeye devam ediyor.
 
Winunleaked.tk sitesinin haberine göre, Microsoft neredeyse her gün yeni bir Windows 8 yapısını geride bırakıyor; Windows 8 Tüketici Önizleme sürümünün yapı numarası sık sık güncelleniyor. Siteye göre, Tüketici Önizleme sürümünün en güncel yapı numarası 8284.0.winmain.120216-1840. Daha önce belirttiğimiz final yapı numarası 8250'ydi. Microsoft, Windows 8 Tüketici Önizlemesi'nin en stabil ve hatasız sürümünü yapabilmek için çalışıyor.
 
Microsoft, Windows 8 Tüketici Önizlemesi'nin basın toplantısını, 29 Şubat'ta Barselona'da başlayacak olan Mobile World Congress'te yapacak. Sürümün, Microsoft sunucuları üzerinden yayınlanmaya başlamasının da bu tarihten itibaren olacağını düşünüyoruz.Her gün yeni bir Windows 8!