Twitter´da parayı bastıran ana sayfaya çıkacak.

Tarih : 25.12.2010 Okunma Sayısı : 9199

Tiwitter

Rastgele seçilen Twitter hesaplarının listelendiği ana sayfada hesabınızın yer almasını istiyorsanız, bundan sonra para ödemek zorunda kalacaksınız. Mikroblog sitesi Twitter, “Promoted Accounts” denilen yeni bir platform sunmaya hazırlanıyor. Mevcut reklam platformunun ötesine görmek isteyen şirketin bu yeni hizmeti sitenin gelirlerini artırmak için sunuluyor.

Bu yeni hizmete göre, Twitter kullanıcılarının, sitenin kullanıcılara “takip edilecek kişileri önerdiği” listede yer almasını sağlayacak Promoted Account’a sahip olmak için belli bir ödeme yapılması gerekiyor.

Şirket Promoted Accounts hizmetinin yolda olduğunun ipucunu vermekle birlikte, ne zaman devreye gireceği konusunda bilgi vermiyor. Sitenin mevcut “Promoted Tweets” platformuna bir tamamlayıcı niteliğinde sunulacak bu yeni hizmetin özellikle kurumsal şirketlerin işine yarayacağı düşünülüyor.

Varlığını Twitter üzerinden güçlendiren kurumsal şirketlerin, bu yolla site üzerinden müşterileriyle iletişim kuracağı ve müşteri sayısını daha aktif bir şekilde artırabileceği düşünülüyor.Twitter´da parayı bastıran ana sayfaya çıkacak.