Yeni mobil çılgınlık...

Tarih : 8.3.2012 Okunma Sayısı : 10602

Yeni mobil çılgınlık TolkiYeni insanlarla tanışmanın , hızlı ve en eğlenceli yolu Tolki yoğun ilgi görüyor.

Yeni arkadaşlıklar edinmek, yakınınızda bulunan, size uygun kişilerle rahat ve güvenli bir platformda sohbet etmek istiyorsanız yepyeni ve çok eğlenceli bir alternatifle tanışmaya hazır olun! Türkiye’nin ilk mobil arkadaşlık uygulaması Tolki, bu fırsatı pratik tasarımıyla ayağınıza kadar getiriyor. iPhone’unuza yükleyeceğiniz Tolki uygulaması ile nerede olursanız olun yeni insanlarla tanışabilir, hatta 5 dakikada sevgili bile bulabilirsiniz. App Store’a eklendikten sonra 24 saat içinde App Store Social Networking kategorisinde birinci sıradaki Facebook’u da geçerek zirveye çıkmayı başaran Tolki, sadece üç günde onbinlerce kişi tarafından indirildi.

Uygulamayı iPhone’unuza yükleyin, Tolki’nin yakınınızda bulunan, karşınıza çıkardığı kişilerden istediğinizle sohbet edin ve geri saymaya başlayın. Size verilen 5 dakikalık süre boyunca ister yazışın, ister sesli mesajlaşın. Unutmayın, beş dakikada değişir bütün işler!

iPhone’unuzdan App Store’a girin, Tolki uygulamasını indirin, nasıl insanlardan hoşlandığınızı işaretleyin, yakınınızdaki, size uygun insanlarla tanışın ve sohbete başlayın… Yeni arkadaşlıklar edinmek için yapmanız gereken şey bu kadar basit. Uygulamayı açar açmaz, otomatik olarak karşınıza birilerini çıkaran Tolki, belki iyi bir arkadaş, belki de aşkı bulabileceğiniz, eğlenceli, hızlı, pratik, yepyeni bir uygulama. App Store’a eklendikten sonra 24 saat içinde App Store Social Networking kategorisinde, 48 saatte de tüm ücretsiz uygulamalar içerisinde birinci sıraya çıkmayı başaran Tolki, üç günde onbinlerce kişi tarafından indirildi.

Türkiye’nin ilk mobil arkadaşlık uygulaması Tolki’ye üye olmak için uzun formlar doldurmanız gerekmiyor, üyelik bir dakika bile sürmüyor. Tolki, siz üye olduktan sonra yakınınızda kimlerin online olduğunu araştırıyor ve bu kişiler arasında sizin tercihlerinize en uygun üyeyi belirliyor. Karşınıza çıkan bu kişiyle 5 dakikalık sohbet hakkınız bulunuyor. Eğer onu kendinize uygun görmediyseniz engelleme ve hemen o civardan yeni birisiyle daha konuşma fırsatına sahipsiniz.

Tolki, belki de aynı yerlerde vakit geçirdiğiniz bir sürü yeni insanla tanışmanızı sağlıyor. Çok deneyimli bir ekip tarafından işletilen ve 7/24 kontrol altında olan, güvenli ve kullanıcı dostu bu uygulamayı 18 yaşından küçük olanlar kullanamıyor. İdefix.com, itiraf.com ve siberalem.com gibi internette birçok başarılı projeye imza atmış olan, 13 yıllık sektör tecrübesi bulunan EBİ ve Workbench tarafından yapılmış olan Tolki uygulaması pratik, hızlı ve eğlenceli yanıyla size yeni arkadaşlıkların kapısını aralıyor.
 

http://www.tolki.com/Yeni mobil çılgınlık...